08.02.2014

5 cytatów dla rozluźnienia.

Hej! Wszystko na razie układa się dość dobrze, trzymam się swoich postanowień (!) i zaliczyłam dziś niesamowity 97 minutowy trening... Ah i ten błogostan. Nie wiem jak u was, ale słońce wychodzi coraz częściej i to mnie ogromnie cieszy!


źródło: weheartit

Dziś chciałam pokazać wam coś na rozluźnienie. Jak często zdarzało wam się wpaść w taką obsesje na punkcie jedzenia, uprawiania sportu? Bo mi (z ręką na sercu) za często! Liczyłam kalorie, treningi traktowałam jak powinność a nie jak przyjemność. I właśnie takie zachowanie doprowadza do frustracji. Wszystko jest jednak dla ludzi, tylko trzeba znaleźć ten umiar. Według mnie planowanie na przód posiłków tez nie jest dobre i właśnie tu świetne argumenty podała Lanni. Zgadzam się z nią w stu procentach!
Przejdźmy do rzeczy jednak,  chciałam wam pokazać cytaty które patrzą z przymrużeniem oka na sport i diete, ot tak dla rozluźnienia!
 "Jestem na fantastycznej diecie. Jesz, co chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz. Nie traci się na wadze, ale naprawdę łatwo jej przestrzegać." - George Tricker

"Lodówka to miejsce, w którym przechowuje się resztki potraw, aż się zestarzeją na tyle, by można było je wyrzucić." - Al Boliska

"Wyciągnijcie wagi z łazienek. Powinny stać przy lodówce" - Richard Needham

"Słowo "aerobik" zostało utworzone, gdy instruktorzy gimnastyczni spotkali się i orzekli: "Jeżeli mamy zażądać dziesięciu dolarów za godzinę, nie możemy tego nazwać po prostu podskokami"."
 - Rita Rundner

"Jeśli chcesz zobaczyć, jak będziesz wyglądał za dziesięć lat, spójrz w lustro po przebiegnięciu maratonu" - Jeff Scaff

I jak wam się spodobały te cytaty?
Do zobaczenia!

11 komentarzy:

 1. Najbardziej podoba mi się ten z wagą koło lodówki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Słowa Tricker'a przypomniały mi słowa koleżanki Jestem na diecie cud-jem, jem, jem i będzie cud jak schudnę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie, że trzymasz się dzielnie swoich postanowień. Ja odnośnie treningów nie mam większego problemu, ale aby lepiej jeść...cóż, każdy dzień to wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ah, czym ze byloby zycie bez wyzwan? :) Ja mam wyzwania w postaci 5 piekarni ktore mijam codziennie :D

   Usuń
 4. Słowa Jeffa Scraffa rozbroiły mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozluźniające! :) Pierwszy cytat, dla mnie, najlepszy. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie najlepszy pierwszy, na prawdę rozluźniający ;) Czasem tak jest, że staramy się za bardzo, ale jednak wszystko trzeba trzymać w ryzach :)
  paleblueme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej podoba mi się pierwszy cytat. Rzeczywiście fantastyczna dieta :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomysł na postawienie wagi przed lodówką najlepszy! :D

  xoxo meg
  www.megulencja.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń